Solartour

Výsledky vyhľadávania

Taliansko Taliansko

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí.

Benátska riviéra (Veneto. Friuli) Benátska riviéra (Veneto. Friuli) autobusová doprava individuálna doprava letecká doprava

Benátska riviéra (Veneto. Friuli)

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto čast talianskeho pobrežia je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo ocenujú najmä rodiny s deťmi. Najväčším a dnes už i najviac navštevovaným strediskom je Bibione, ležiace približne 80 km severne od Benátok.

Vyhľadať dostupné termíny!
Zobraziť informácie o letovisku a ubytovacích zariadeniach!


Elba Elba individuálna doprava

Elba

Ostrov Elba je tretí najväčší Taliansky ostrov. Patrí do regiónu Toskánsko a je zároveň najväčší z Toskánskych ostrovov. Elba jeznáma tým, že tu žil vojvoda Napoleón vo vyhnanstve. Takmer celé pobrežie ostrova pokrýva žltý piesok. Všade navôkol sú vybudované malé farebné domčeky a kamenné pevnosti.

Vyhľadať dostupné termíny!
Zobraziť informácie o letovisku a ubytovacích zariadeniach!


Gargano Gargano autobusová doprava individuálna doprava

Gargano

Je už medzi našincami značne obľúbenou a vyhľadávanou destináciou. Nečudo – pýši sa nádhernou prírodnou scenériou. Vnútrozemie je hornaté a pripomína aj naše stredoeurópske lesy (Foresta Umbra), na severe polostrova sú pozoruhodné jazerá - Lago di Lesina a siedme najväčšie v Taliansku Lago di Varano hemžiace sa úhormi. Pobrežie je členité a ponúka k oddychu známe piesočnaté pláže, vápencové útvary zas lákajú k preskúmaniu a potápaniu. Odporúčame aj výlet loďou po pobreží z prístavu vo Vieste, ktorý je pre našich klientov zabezpečený. Okrem prírody a pláží si určite vychutnáte nezameniteľnú rušnú atmosféru mestečiek, obzvlášť známeho Vieste či Peschici. Do provincie Foggia patria aj Tremitské ostrovy. Hoci sú tvorené iba tromi malými ostrovmi, opátstvo Santa Maria, ktoré tu bolo založené už začiatkom 11.st. malo po stáročia významný vplyv v okolitých regiónoch. Neskôr slúžil ostrov s opátstvom na „odloženie“ vyhnancov, dnes je súostrovie okrem zachovalých historických budov zaujímavé krásnou prírodou a množstvom jaskýň.

Vyhľadať dostupné termíny!
Zobraziť informácie o letovisku a ubytovacích zariadeniach!


Kalábria Kalábria letecká doprava individuálna doprava

Kalábria

Na konci zálivu Polikastro a úpätí Apenínského horského pásma sa nachádza pobrežie slnečnej Kalábrie. Je ponorené do stredomorskej vegetácie, chránenej zo severu skalami vzrušujúcej krásy, ktoré sa odrážajú v priezračných vodách Tyrhenského mora. Medzi zelenou prírodného parku Pollino a modrými vodami Tyrhenského mora sa tiahnu nádherné brehy Scaley. Vďaka svojej polohe priamo pod svahmi pahorku má Scalea prekrásnu scenériu. Množstvo viníc, citrusové háje a prekrásne pláže s priezračnou morskou vodou vytvárajú z tohto mestečka jedno z najhostinnejších stredísk na pobreží Kalábrie. Oblasť sa vyznačuje teplým podnebím už od apríla, pričom ešte v októbri je stále príjemne teplo.

Vyhľadať dostupné termíny!
Zobraziť informácie o letovisku a ubytovacích zariadeniach!


Kampánia Kampánia individuálna doprava

Kampánia

Neapol - slnkom zaliate kráľovské mesto v južnej časti Talianska víta návštevníkov fascinujúcimi scenériami, historickými pamiatkami a neopakovateľnou atmosférou. Neapol je postavený pri brehoch Tyrhénskeho mora, je hlavným mestom regiónu Kampánia, ktorý je preslávený takými skvostami a turistickými atrakciami ako Pompeje, Amalfi, Salerno, Capri, Ischia,...

Vyhľadať dostupné termíny!
Zobraziť informácie o letovisku a ubytovacích zariadeniach!


Lago di Garda Lago di Garda individuálna doprava


Ligúrska riviéra Ligúrska riviéra individuálna doprava

Ligúrska riviéra

Jedna z najkrajších oblastí Talianska sa rozkladá na južných svahoch horského oblúka okolo Janovského zálivu. Hory, ktoré miestami siahajú až k pobrežiu, chránia oblasť pred chladnými severnými vetrami. na pobreží sú roztrúsené prímorské letoviská a starobylé rybárske mestečká. na svahoch pokrytých olivovníkmi a vínnou révou sú zas malé horské dedinky s neopakovateľnou atmosférou. Celá oblasť je známa pestovaním kvetov najmä na výrobu voňaviek.

Vyhľadať dostupné termíny!
Zobraziť informácie o letovisku a ubytovacích zariadeniach!


Palmová riviéra Palmová riviéra individuálna doprava autobusová doprava

Palmová riviéra

Krajina na pobreží Jadranského mora, nachádzajúca sa v strednej časti Talianska, približne 80 km južne od Ancony, v okolí jej najväčšieho mesta San Benedetto del Tronto. V posledných rokoch sa teší čoraz väčšej obľube návštevníkov. Svoj názov, ktorý jej právom patrí, dostala od množstva paliem (okolo 8000), ktoré tu rastú a dávajú jej spolu s množstvom voňavých oleandrov exotický nádych. Príjemné a teplé počasie umožňuje kúpanie od mája do konca septembra.

Vyhľadať dostupné termíny!
Zobraziť informácie o letovisku a ubytovacích zariadeniach!


Riminská riviéra Riminská riviéra individuálna doprava autobusová doprava

Riminská riviéra

Oblasť stredného Jadranu zahŕňa 300 km pobrežia, ktoré je veľmi rozmanité. Najznámejšie talianske dovolenkové mestá sa nachádzajú v okolí Rimini, ktoré s množstvom zábavných centier, aquaparkov, delfinárií a ďalších atrakcií je doslova rajom pre deti a milovníkov zábavy. Prevažne piesočnaté pláže sú ukončené skalnatými výbežkam.

Vyhľadať dostupné termíny!
Zobraziť informácie o letovisku a ubytovacích zariadeniach!


Sardínia Sardínia letecká doprava

Sardínia

Ostrov Sardínia leží v Stredozemnom mori západne od pobrežia Talianska, oddelený od francúzskej Korziky iba úžinou Bonifacio. Obdivuhodná je stredomorská fl óra, zložená z viac ako sto druhov rastlín a kvitnúcich krovín. V každej záhrade sú k videniu palmy, olivovníky, citrónovníky a pomarančovníky. Každý, kto sa chystá potápať, má svoj motív, ktorý ho ťahá pod hladinu. Niekto hľadá pohodu, krásu a poznanie iného sveta pod hladinou, iný aktívne prežitý voľný čas, ďalší dobrodružstvo, zaujímavý šport a nový zážitok.

Vyhľadať dostupné termíny!
Zobraziť informácie o letovisku a ubytovacích zariadeniach!


Sicília Sicília letecká doprava

Sicília

Sicília - najväčší taliansky ostrov je už stáročia nazývaný ostrovom slnka vďaka subtropickému podnebiu s príjemnými teplými letami a miernymi zimami. Je autonómnou oblasťou, má takmer 5 miliónov obyvateľov a hlavným mestom je Palermo. Sicília je od pevniny vzdialená necelé 4 km a pre turistov je príťažlivá hlavne osobitou atmosférou, ale aj nádhernou prírodou, ktorej dominantou je stále činná sopka Etna.

Vyhľadať dostupné termíny!
Zobraziť informácie o letovisku a ubytovacích zariadeniach!


Toskánsko Toskánsko individuálna doprava

Toskánsko

Toskánsko (Toscana, Tuscany) je kraj preslávený umením, históriou, krásnou scenériou a v neposlednom rade aj vínom - najslávnejšie Chianti, a nezabudnime ani na ostrov Elba. Meno kraja Toskánsko pochádza z latiského výrazu Tusci, ktorý označuje Etruskov. Pozostatky ich kultúry v Taliansku sa nachádzajú na celom území Toskánska, mestá často obklopujú etruské hradby, krásne paláce svedčia o bohatstve kraja. Taliansko sa právom pýši týmto regiónom, ktorý je nielen turistickým skvostom, ale architektonickým skvostom.

Vyhľadať dostupné termíny!
Zobraziť informácie o letovisku a ubytovacích zariadeniach!


Citybreaks Citybreaks letecká doprava

Citybreaks

Citybreaks predstavujú zájazdy do hlavných európskych miest počas celého roka. Pozostávajú z leteckej dopravy, ubytovania v hoteli, vybranej formy stravovania, transferu z letiska do mesta a poistenia insolventnosti.

Vyhľadať dostupné termíny!
Zobraziť informácie o letovisku a ubytovacích zariadeniach!


Poznávacie zájazdy Poznávacie zájazdy letecká doprava kombinovaná doprava autobusová doprava individuálna doprava


Hlavné mesto: Rím
Rozloha: 301.338 km2
Počet obyvateľov: 60.017.677
Zloženie obyvateľstva: Taliani (95%), ostatní
Náboženstvo: kresťanstvo (90%), bez vyznania(7%)
Mena: Euro (€)
Časový rozdiel: 0 hod.

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Z našej ponuky si vyberie ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe Talianska i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii.

Nájdite nás na Facebook-u

Vyhľadávanie zájazdov

Nájdite dovolenku presne podľa Vašich predstáv! Každý deň aktualizujeme zájazdy a ich ceny od viac ako 30 CK.

Začnite vyhľadávanie kliknutím na tlačitko "Vyhľadať zájazd"!



Pre full-textové vyhľadávanie môžete použiť nasledujúci formulár:

Prečo solartour.sk?

 • 23-ročná tradícia CK 
  Už 23. sezónu Vám pomáhame s výberom dovolenky z širokej ponuky našich zájazdov, ale aj zájazdov našich partnerov.
 • Vždy aktuálna ponuka
  okrem našich produktov nájdete na stránke aj aktuálnu ponuku zájazdov našich partnerov
 • Výborná cena
  ceny zájazdov od našich partnerov žiadnym spôsobom nenavyšujeme a uplatňujeme všetky aktuálne platné zľavy
 • Úspora času
  zájazdy viacerých CK si môžete porovnať na jednom mieste
 • Široká ponuka
  pravidelne aktualizujeme ponuky od našich viac ako 30 partnerských CK
 • Zľavy za skorý nákup až do výšky 25%

Akciové ponuky

Chcete od nás dostávať novinky a LAST MINUTE ponuky mailom? ZAREGISTRUJTE SA!

 

Novinky

10.12.2015
FIRST MINUTE 2016 už v predaji. Obľúbené španielske destinácie s odletmi z Bratislavy. Rôzne termíny (apríl-sept), rôzne dĺžky pobytov (7/10/11 nocí), rôzne typy stravovania, či kategórie hotelov. Postupne spracovávame dáta od našich partnerov a v januári spúšťame komplet novú stránku!

Kontakt

otváracie hodiny:
pondelok - piatok
9:00-11:30   12:30-17:00

telefón:
043 4135 663 - klienti
0917 178 544 - klienti
043 4223 820 - predajcovia
0917 178 545 - predajcovia

prevádzka:
SOLARTOUR, s.r.o.
Vajanského nám. 3 (OC FIX)
036 01 Martin
Slovenská republika

sídlo:
SOLARTOUR, s.r.o.
Puškinova 4617/4
036 01 Martin
Slovenská republika

solartour@solartour.sk

1€ =Kurzový lístok
USD
USD
Spojené štáty americké
1.2255
BGN
BGN
Bulharsko
1.9558
CZK
CZK
Česká republika
25.433
GBP
GBP
Veľká británia
0.88365
HUF
HUF
Maďarsko
309.20
PLN
PLN
Poľsko
4.1716
RON
RON
Rumunsko
4.6594
CHF
CHF
Švajčiarsko
1.1758
HRK
HRK
Chorvátsko
7.4352
TRY
TRY
Turecko
4.6557

Spolupracujeme

Afrodita Aquamarin
Azur Reizen Bubo
Eso Fifo
Firo tour Globtour
Happy travel Hydrotour
Intermedial Jazzwelt
Kartago Lipa
Pegas Satur
Solvex Turancar
Veva travel
 
Všetky CK s ktorými spolupracujeme sú preve- rené a riadne poistené proti úpadku.