Solartour

Výsledky vyhľadávania

Riminská riviéra Riminská riviéra Taliansko Taliansko

Ubytovanie:

Oblasť stredného Jadranu zahŕňa 300 km pobrežia, ktoré je veľmi rozmanité. Najznámejšie talianske dovolenkové mestá sa nachádzajú v okolí Rimini, ktoré s množstvom zábavných centier, aquaparkov, delfinárií a ďalších atrakcií je doslova rajom pre deti a milovníkov zábavy. Prevažne piesočnaté pláže sú ukončené skalnatými výbežkam.

Rimini patrí k najznámejšim letoviskám Talianska. Kedysi to bolo malebné rekreačné stredisko. Jeho panenské kúzlo oslavoval vo svojich filmoch svetoznámy režisér Frederico Fellini, ktorý sa tu narodil a vyrastal. Dnes sú to prímorské kúpele s takmer 15 km dlhou pobrežnou promenádou lemovanou diskotékami, reštauráciami a barmi. Staré mesto je oproti tomu príjemným tichým útočiskom s veľkým množstvom historických budov a pamiatok.


Cesenatico, San Mauro al Mare, Belllaria - Igea Marina Cesenatico, San Mauro al Mare, Belllaria - Igea Marina

Starý rybársky prístav Cesenatico vzdialený cca 20 km od Rimín ponúka komfortne vybavené prírodné kúpele. Mestečko bolo pôvodne rybrskym mestečkom, ktoré je dnes moderným letoviskom s krásnym starobylým centrom. Odpočívať môžete v pokojnom prostredí mohutných platanov či na zaujímavo riešenom arkádovom námestí. Zaujímavosťou je trh antikvariátu. Široké piesočnaté pláže len pozvoľna klesajúce do mora sa tiahnu v dĺžke viac ako 7 km. Výborné sú možnosti športového vyžitia - golf, rybárčenie, škola windsurfingu, vodné lyžovanie. Nechýbajú tu ani reštaurácie, kaviarničky, pizzérie a diskotéky.

Gabice Gabice

Misano Adriatico Misano Adriatico

Misano Adriatico sa nachádza neďaleko známych rušných letovísk, predovšetkým letoviska Rimini. Toto talianske letovisko ponúka pôvabné centrum \"centro storico\", kde sa zachovala rada významných pamiatok z antiky a obdobia ranej renesancie. Pokiaľ sa nebudete chcieť z Misano Adriatico vzďaľovať, zaručene i tu zažijete dovolenku, kde sa nebudete nudiť.

Pesaro Pesaro

Mestečko s renesančným centrom a zároveň obľúbené prímorské letovisko nachádzajúce sa medzi Riminami a Anconou. Je hlavným mestom provincie Pesaro a Urbino a známym prístavom pre osobné lode a jachty. Mestečko je situované v peknom prírodnom prostredí, obklopené pohoriami Monte Ardizio a Monte Accio a San Bartolo. Mesto lemujú široké piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora, na ktorých nájdete bohatú ponuku vodných športov a atrakcií. Okrem kúpania ponúka možnosti nákupu a posedenia v tunajších reštauráciách.

Riccione Riccione

Svetoznáma „Romagna Mia“, chrumkajúca piadina, na každom mieste prenikavá vôňa cukrovej vaty, sladkých torone a ruží, to je len zopár charakteristických čŕt svojráznej provincie Emilia Romagna. K tomu adriatická oblasť, s plážami dlhými 42 kilometrov, kde leží aj známe letovisko Riccione a jeho kúpeľná časť Riccione Terme. Práve v blízkosti liečivých minerálnych prameňov a moderného centra kúpeľov Riccione Terme sa nachádza kemping Fontanelle.

Rimini Rimini

Rimini patrí k najznámejšim letoviskám Talianska. Kedysi to bolo malebné rekreačné stredisko. Jeho panenské kúzlo oslavoval vo svojich filmoch svetoznámy režisér Frederico Fellini, ktorý sa tu narodil a vyrastal. Dnes sú to prímorské kúpele s takmer 15 km dlhou pobrežnou promenádou lemovanou diskotékami, reštauráciami a barmi. Staré mesto je oproti tomu príjemným tichým útočiskom s veľkým množstvom historických budov a pamiatok.

Rosolina Mare, Lido delle Nazioni Rosolina Mare, Lido delle Nazioni

Letovisko Rosolina Mare & Lido delle Nazioni, ktoré sa nachádza cca 70 km južne od Benátok ponúka široké pláže a pozvoľný vstup do mora a okrem odpočinku aj mnoho atraktívnych miest pre milovníkov turistiky. V blízkosti nájdete aquapark, zoo s botanickou záhradou. Výhodou tohto letoviska je veľa zelene tvorenej hustým borovicovým porastom, ktorý vytvára v lete príjemný tieň a dodáva miestu charakteristickú vôňu.

Senigalia Senigalia

Nájdite nás na Facebook-u

Vyhľadávanie zájazdov

Nájdite dovolenku presne podľa Vašich predstáv! Každý deň aktualizujeme zájazdy a ich ceny od viac ako 30 CK.

Začnite vyhľadávanie kliknutím na tlačitko "Vyhľadať zájazd"!Pre full-textové vyhľadávanie môžete použiť nasledujúci formulár:

Prečo solartour.sk?

 • 23-ročná tradícia CK 
  Už 23. sezónu Vám pomáhame s výberom dovolenky z širokej ponuky našich zájazdov, ale aj zájazdov našich partnerov.
 • Vždy aktuálna ponuka
  okrem našich produktov nájdete na stránke aj aktuálnu ponuku zájazdov našich partnerov
 • Výborná cena
  ceny zájazdov od našich partnerov žiadnym spôsobom nenavyšujeme a uplatňujeme všetky aktuálne platné zľavy
 • Úspora času
  zájazdy viacerých CK si môžete porovnať na jednom mieste
 • Široká ponuka
  pravidelne aktualizujeme ponuky od našich viac ako 30 partnerských CK
 • Zľavy za skorý nákup až do výšky 25%

Akciové ponuky

Chcete od nás dostávať novinky a LAST MINUTE ponuky mailom? ZAREGISTRUJTE SA!

 

Novinky

10.12.2015
FIRST MINUTE 2016 už v predaji. Obľúbené španielske destinácie s odletmi z Bratislavy. Rôzne termíny (apríl-sept), rôzne dĺžky pobytov (7/10/11 nocí), rôzne typy stravovania, či kategórie hotelov. Postupne spracovávame dáta od našich partnerov a v januári spúšťame komplet novú stránku!

Kontakt

otváracie hodiny:
pondelok - piatok
9:00-11:30   12:30-17:00

telefón:
043 4135 663 - klienti
0917 178 544 - klienti
043 4223 820 - predajcovia
0917 178 545 - predajcovia

prevádzka:
SOLARTOUR, s.r.o.
Vajanského nám. 3 (OC FIX)
036 01 Martin
Slovenská republika

sídlo:
SOLARTOUR, s.r.o.
Puškinova 4617/4
036 01 Martin
Slovenská republika

solartour@solartour.sk

1€ =Kurzový lístok
USD
USD
Spojené štáty americké
1.2255
BGN
BGN
Bulharsko
1.9558
CZK
CZK
Česká republika
25.433
GBP
GBP
Veľká británia
0.88365
HUF
HUF
Maďarsko
309.20
PLN
PLN
Poľsko
4.1716
RON
RON
Rumunsko
4.6594
CHF
CHF
Švajčiarsko
1.1758
HRK
HRK
Chorvátsko
7.4352
TRY
TRY
Turecko
4.6557

Spolupracujeme

Afrodita Aquamarin
Azur Reizen Bubo
Eso Fifo
Firo tour Globtour
Happy travel Hydrotour
Intermedial Jazzwelt
Kartago Lipa
Pegas Satur
Solvex Turancar
Veva travel
 
Všetky CK s ktorými spolupracujeme sú preve- rené a riadne poistené proti úpadku.