Solartour

Výsledky vyhľadávania

Benátska riviéra (Veneto. Friuli) Benátska riviéra (Veneto. Friuli) Taliansko Taliansko

Ubytovanie:

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Najväčším a dnes už i najviac navštevovaným strediskom je Bibione, ležiace približne 80 km severne od Benátok. More je zväčša pokojné, s vysokým obsahom jódu a solí. Bibione predovšetkým v posledných rokoch zaznamenalo prudký rozvoj. Dovolenkári majú možnosť vybrať si z množstva reštaurácií, kaviarní, barov, večer sa môžu zabaviť na rôznych diskotékach. V stredisku sa nachádzajú moderné termálne kúpele. Blízkosť zaujímavých talianskych miest (Benátky, Verona, Padova, Terst) ponúka turistom možnosti rôznych výletov. Množstvo zelene, výborná morská klíma, živé spoločenské stredisko, blízkosť turisticky atraktívnych miest, prekrásne pláže, čisté more – to sú ideálne predpoklady pre strávenie príjemnej dovolenky!


Bibione Bibione

Najväčším a dnes už i najviac navštevovaným strediskom je Bibione, ležiace približne 80 km severne od Benátok.

Caorle Caorle

Malebné romantické mestečko, so starou rybárskou tradíciou bolo založené už pred 2000 rokmi starými Rimanmi. Mesto Caorle sa nachádza v Benátskom zálive asi 50 km od Benátok. Historické centrum s románsko - byzantským dómom a zvonicou, úzke uličky, malé námestia, umožňujú spojiť dovolenku na pláži s poznávaním kultúry a histórie kraja Veneto. V tejto oáze pokoja žil a tvoril Ernest Hemingway.

Zaujímavou atrakciou počas dovolenky je plavba bárkou do blízkych lagún k trstinovým rybárskym obydliam, ktoré si zachovali starý ráz a kde Vás ponúknu rybími špecialitami. Z blízkeho prístavu je možné absolvovať plavbu do Benátok, alebo sa vo večerných hodinách plaviť popri pobreží a obdivovať svetelnú panorámu mestečka.

Priaznivcom športu je v Caorle k dispozícii veľký areál s tenisovými kurtmi, golfové ihrisko, bowling alebo veľký vodný park s množstvom vodných šmykľaviek a tobogánov a iných atrakcií, ktoré určite očaria nielen deti ale i dospelých.

Grado Grado

Grado je vyhlásené európske prímorské letovisko a turistická oblasť v Taliansku. Leží v medzi mestami Trieste a Benátky. Grado bolo významným letoviskom už za čias Rakúska-Uhorska. Letovisko Grado sa radí medzi najlepšie kúpeľné letoviská sveta. Historické centrum je tvorené krásnymi, úzkymi uličkami s námestiami. Samozrejmosťou je veľké množstvo obchodíkov, reštaurácií, kaviarní a pizzérií. Na svoje si v letovisku Grado prídu aj milovníci športov. K dispozícii sú tu tenisové kurty, ihrisko na plážový volejbal a ďalšie športové ihrisko. Okolie je vhodné k výletom na bicykli. Nechýba ani možnosť vodných športov ako je vodné lyžovanie, windsurfing či potápanie.

Lido di Jesolo Lido di Jesolo

Lido di Jesolo sa nachádza v benátskej oblasti v severnej časti Talianska. Je to miesto s pätnásťkilometrovou piesočnou plážou. V letovisku nájdete množstvo reštaurácií, kaviarní, obchodov a zábavných podnikov. Tiež je tu možnosť navštíviť aquapark.

Lignano Lignano

Lignano je jedno z najkrajších a najlepšie vybavených letovísk v severnej časti Jadranu, asi 80 km od Benátok. Lignano má dve časti, hlavná časť sa nazýva Sabbiadoro, zelená časť Pineta. 8 km dlhá pláž so zlatožltým jemným pieskom uspokojí aj najnáročnejších klientov. Pozvoľne sa zvažujúci vstup do mora je ideálnym miestom, kde si vodné radovánky môžu bez obáv vychutnať najmä malé deti. Z rozmanitej ponuky zábavných a športových služieb si vyberie naozaj každý podľa svojej chuti. Moderné stredisko so širokou plážou poskytuje podmienky pre dovolenku plnú zábavy s možnosťou využitia vodných športov, návštevy aquaparku a diskoték.

Porto Santa Margherita Porto Santa Margherita

Nájdite nás na Facebook-u

Vyhľadávanie zájazdov

Nájdite dovolenku presne podľa Vašich predstáv! Každý deň aktualizujeme zájazdy a ich ceny od viac ako 30 CK.

Začnite vyhľadávanie kliknutím na tlačitko "Vyhľadať zájazd"!Pre full-textové vyhľadávanie môžete použiť nasledujúci formulár:

Prečo solartour.sk?

 • 23-ročná tradícia CK 
  Už 23. sezónu Vám pomáhame s výberom dovolenky z širokej ponuky našich zájazdov, ale aj zájazdov našich partnerov.
 • Vždy aktuálna ponuka
  okrem našich produktov nájdete na stránke aj aktuálnu ponuku zájazdov našich partnerov
 • Výborná cena
  ceny zájazdov od našich partnerov žiadnym spôsobom nenavyšujeme a uplatňujeme všetky aktuálne platné zľavy
 • Úspora času
  zájazdy viacerých CK si môžete porovnať na jednom mieste
 • Široká ponuka
  pravidelne aktualizujeme ponuky od našich viac ako 30 partnerských CK
 • Zľavy za skorý nákup až do výšky 25%

Akciové ponuky

Chcete od nás dostávať novinky a LAST MINUTE ponuky mailom? ZAREGISTRUJTE SA!

 

Novinky

10.12.2015
FIRST MINUTE 2016 už v predaji. Obľúbené španielske destinácie s odletmi z Bratislavy. Rôzne termíny (apríl-sept), rôzne dĺžky pobytov (7/10/11 nocí), rôzne typy stravovania, či kategórie hotelov. Postupne spracovávame dáta od našich partnerov a v januári spúšťame komplet novú stránku!

Kontakt

otváracie hodiny:
pondelok - piatok
9:00-11:30   12:30-17:00

telefón:
043 4135 663 - klienti
0917 178 544 - klienti
043 4223 820 - predajcovia
0917 178 545 - predajcovia

prevádzka:
SOLARTOUR, s.r.o.
Vajanského nám. 3 (OC FIX)
036 01 Martin
Slovenská republika

sídlo:
SOLARTOUR, s.r.o.
Puškinova 4617/4
036 01 Martin
Slovenská republika

solartour@solartour.sk

1€ =Kurzový lístok
USD
USD
Spojené štáty americké
1.2255
BGN
BGN
Bulharsko
1.9558
CZK
CZK
Česká republika
25.433
GBP
GBP
Veľká británia
0.88365
HUF
HUF
Maďarsko
309.20
PLN
PLN
Poľsko
4.1716
RON
RON
Rumunsko
4.6594
CHF
CHF
Švajčiarsko
1.1758
HRK
HRK
Chorvátsko
7.4352
TRY
TRY
Turecko
4.6557

Spolupracujeme

Afrodita Aquamarin
Azur Reizen Bubo
Eso Fifo
Firo tour Globtour
Happy travel Hydrotour
Intermedial Jazzwelt
Kartago Lipa
Pegas Satur
Solvex Turancar
Veva travel
 
Všetky CK s ktorými spolupracujeme sú preve- rené a riadne poistené proti úpadku.