Solartour

Výsledky vyhľadávania

Hurghada Hurghada Egypt Egypt

Ubytovanie:

Známe letoviská Hurghada, Makadi a Soma Bay s krásnymi pieskovými plážami a azúrovo modrým morom sa nachádzajú na západnom pobreží Červeného mora. Sú preslávené ako raj pre milovníkov vodných športov a vďaka koralovým útesom i pre potápačov. Hurghada je miestom vhodným pre tých turistov, ktorí radi spájajú oddych s poznávaním historických pamiatok. Atraktívne fakultatívne výlety do Káhiry, blízkeho Luxoru a Údolia kráľov, zanechajú v každom návštevníkovi neopakovateľné zážitky.

Mesto, ktoré bolo založené v 20. storočí na západnom pobreží Červeného mora, južne od Suezského prieplavu. Vzniklo z malej rybárskej dedinky, ktorú v 80. rokoch začali rozvíjať americkí, európski a arabskí investori a stala sa lukratívnym letoviskom, ktoré navštívi ročne až milión turistov. Táto dovolenková destinácia je lákadlom pre milovníkov vodných športov, šnorchlistov, jachtárov, surfistov a potápačov, ktorí sa za nepoškodenými koralmi vydávajú na neďaleké ostrovy. Medzi najznámejšie patrí Giftun, Shadwan alebo Shrab Abu Shiban. Podmorské pobrežie sa radí medzi najkrajšie na svete. Každý, kto túži objavovať krásy podmorského sveta, má možnosť využiť služby množstva profesionálnych potápačských centier, ktoré zabezpečia všetko od výcviku až po profesionálne ponory pre tých najskúsenejších. Hurghada je dnes rozšírená na takmer 40 kilometrovom pobreží a aj keď bola postavená ako púštne mesto, do skutočnej hlbokej púšte prakticky nezasahuje. Nájdete tu hotely tých najprestížnejších značiek. V rebríčku zahraničnej turistiky vedie klientela z Ruska, Poľska, strednej Európy a v zimnom období západná a severná Európa.

Zobraziť fakultatívne výlety!


El Gouna El Gouna

Oblasť El Gouna sa rozprestiera približne 25 km severne od Hurghady. Podobne ako Makadi Bay boli tento rezort a letovisko umelo vytvorené vykopaním lagún, ktoré boli prepojené s otvoreným morom. Okolo lagún sú rozmiestnené luxusné hotely v arabskom štýle, veľmi pekne zapadajúce do pobrežia Červeného mora.

Hurghada Hurghada

Hurghada, arabsky al – Gurdaga, je mimoriadne obľúbené a známe prímorské letovisko, ktoré vyrástlo v 80-tych rokoch z malej rybárskej dedinky. Je situované v zátoke v tvare polmesiaca, príznačného pre arabské krajiny. Dnes je to veľká a moderná turistická oblasť na pobreží Červeného mora s veľmi kvalitnými službami. vládne tu dokonalá letná atmosféra v každom ročnom období, ktorá vám ponúka množstvo aktivít ako je kúpanie v priezračnom mori, relax na bielych piesočnatých plážach, vodné športy, zážitky v aquaparkoch, potápanie, či nekonečné párty. dovolenku si tu môžete vychutnávať v reštauráciách, kaviarničkách , či na bazároch, kde si otestujete vašu schopnosť zjednávania cien. ak navštívite hurghadu, váš pobyt v egypte sa stane nezabudnuteľný.

Sahl Hasheesh Sahl Hasheesh

Neďaleko od Hurghady vzdialenej cca 20 km, v oblasti Sahl Hasheesh je nové letovisko už známe svojími korálovymi útesmi. Je vhodné pre šnorchlovanie a potápanie a nádherné kúpanie. Táto oblasť má potenciál stať sa najkrajším, najhonosnejším, najmodernejším letoviskom. Ponúka rozmanité pláže, krásnu zátoku, ...

Makadi Bay Makadi Bay

Makadi Bay sa nachádza pri egyptskom Červenom mori a je známym prímorským, luxusným letoviskom. Svojou polohou a bielymi piesočnatými plážami s koralovými útesmi, láka čoraz viac turistov a patrí k obľúbeným turistickým destináciám. Leží v prírodnej zátoke, necelých 30 km od väčšieho, pulzujúceho a živého letoviska Hurghada. Makadi Bay je vhodným miestom pre pokojnú dovolenku plnú relaxu, slnka, tepla a zábavy. V malom centre, ktoré vzniklo ako zázemie hotelov, nájdete množstvo zábavných, športových a nákupných možností. Pobrežie zátoky je lemované prekrásnymi piesočnými plážami a koralovými útesmi s bohatým podmorským životom. Na svoje si tu prídu hlavne milovníci kúpania a šnorchlovania, no ako vyhľadávaná potápačská lokalita zaujme aj vyznávačov tohto športu. |avítajte do makadi bay a ostanete očarení a odhodlaní prísť tu znovu.

Soma Bay Soma Bay

Soma Bay je letovisko na malom poloostrove, ktorý je z troch strán obmývaný morom. Od Hurghady je letovisko Soma Bay vzdialené približne 45 km severne. Nájdete tu veľa piesčitých pláži, ktoré majú v niektorých miestach pozvoľný vstup do mora a je aj vhodný pre deti. Soma Bay je taktiež rajom pre milovníkov potápania a norchlovania.

Safaga Safaga

Známe egyptské letovisko je situované približne 53 km južne od populárneho rezortu hurghada. Jedinečný charakter tohto obľúbeného letoviska je bezpochyby tvorený prístavom a malou turistickou dedinkou.  Safaga ponúka svojim návštevníkom okrem iného aj príjemnú promenádu, obchodíky, reštaurácie a typické egyptské kaviarničky, ktoré vám umožnia stráviť dovolenku plnú relaxu a zážitkov. V prípade, že ste milovníkom egyptu, jeho histórie a kultúry, tak táto lokalita je tým najsprávnejším východiskovým bodom pre spoznávanie takých krás tejto severoafrickej krajiny ako sú monumentálne a famózne chrámy v karnaku a luxore, či tajomné Údolie kráľov. Safaga vám zaručene pripraví dovolenku na úrovni a jej rastúca obľuba medzi turistami je toho dôkazom.

Nájdite nás na Facebook-u

Vyhľadávanie zájazdov

Nájdite dovolenku presne podľa Vašich predstáv! Každý deň aktualizujeme zájazdy a ich ceny od viac ako 30 CK.

Začnite vyhľadávanie kliknutím na tlačitko "Vyhľadať zájazd"!Pre full-textové vyhľadávanie môžete použiť nasledujúci formulár:

Prečo solartour.sk?

 • 23-ročná tradícia CK 
  Už 23. sezónu Vám pomáhame s výberom dovolenky z širokej ponuky našich zájazdov, ale aj zájazdov našich partnerov.
 • Vždy aktuálna ponuka
  okrem našich produktov nájdete na stránke aj aktuálnu ponuku zájazdov našich partnerov
 • Výborná cena
  ceny zájazdov od našich partnerov žiadnym spôsobom nenavyšujeme a uplatňujeme všetky aktuálne platné zľavy
 • Úspora času
  zájazdy viacerých CK si môžete porovnať na jednom mieste
 • Široká ponuka
  pravidelne aktualizujeme ponuky od našich viac ako 30 partnerských CK
 • Zľavy za skorý nákup až do výšky 25%

Akciové ponuky

Chcete od nás dostávať novinky a LAST MINUTE ponuky mailom? ZAREGISTRUJTE SA!

 

Novinky

10.12.2015
FIRST MINUTE 2016 už v predaji. Obľúbené španielske destinácie s odletmi z Bratislavy. Rôzne termíny (apríl-sept), rôzne dĺžky pobytov (7/10/11 nocí), rôzne typy stravovania, či kategórie hotelov. Postupne spracovávame dáta od našich partnerov a v januári spúšťame komplet novú stránku!

Kontakt

otváracie hodiny:
pondelok - piatok
9:00-11:30   12:30-17:00

telefón:
043 4135 663 - klienti
0917 178 544 - klienti
043 4223 820 - predajcovia
0917 178 545 - predajcovia

prevádzka:
SOLARTOUR, s.r.o.
Vajanského nám. 3 (OC FIX)
036 01 Martin
Slovenská republika

sídlo:
SOLARTOUR, s.r.o.
Puškinova 4617/4
036 01 Martin
Slovenská republika

solartour@solartour.sk

1€ =Kurzový lístok
USD
USD
Spojené štáty americké
1.2255
BGN
BGN
Bulharsko
1.9558
CZK
CZK
Česká republika
25.433
GBP
GBP
Veľká británia
0.88365
HUF
HUF
Maďarsko
309.20
PLN
PLN
Poľsko
4.1716
RON
RON
Rumunsko
4.6594
CHF
CHF
Švajčiarsko
1.1758
HRK
HRK
Chorvátsko
7.4352
TRY
TRY
Turecko
4.6557

Spolupracujeme

Afrodita Aquamarin
Azur Reizen Bubo
Eso Fifo
Firo tour Globtour
Happy travel Hydrotour
Intermedial Jazzwelt
Kartago Lipa
Pegas Satur
Solvex Turancar
Veva travel
 
Všetky CK s ktorými spolupracujeme sú preve- rené a riadne poistené proti úpadku.