Solartour

Výsledky vyhľadávania

Costa Brava Costa Brava Španielsko Španielsko

Ubytovanie:

Costa Brava sa tiahne od letoviska Blanes až k hraniciam s Francúzskom, čo je asi 300 km. Tým sa zaraďuje medzi tri najväčšie španielske prázdninové "costas". Nájdeme tu skvelé kúpanie, množstvo turistických atrakcií a zaujímavostí i historické pamiatky a veľmi prívetivé stredomorské klíma. Je to miesto vhodné pre tých, kto túži po odpočinku a pre tých z nás, čo chcú prežiť dobrodružsto a podnikať výlety po okolí. Najväčšie mesto a zároveň i jedno z najnavštevovanejších stredisiek Costa Brava je Lloret de Mar, čo je rušné miesto s búrlivým nočným životom a viac než tisícročnou históriou. Medzi ďalšie populárne strediská patrí Blanes alebo Roses. Costa Brava Vás okúzli dlhými piesočnatými plážami, divokými útesmi, skvelými podmienkami pre potápanie, množstvom historických objektov alebo veľkým množstvom zaujímavých a krásnych tradičných dediniek.


Blanes Blanes

Blanes je bránou k pobrežiu „Costa Brava“, vzdialené od letiska 44km/ 81 min. Toto prístavné mesto má približne 38 000 obyvateľov a má najdlhšiu pláž na „divokom pobreží“. Podnebie je príjemné a piesočnaté pláže sú obklopené horami. Obľúbené turistické letovisko Blanes, ktoré bolo kedysi známe aj ako „Blanda“, ponúka nádherné historické centrum, zaujímavé festivaly (napr. Santa Anna festival), krásnu botanickú záhradu a čisté pláže.

Calella Calella

Calella má nádherné zlaté pláže a čisté more, čoho dôkazom je aj ocenenie modrej vlajky.
Calella má čo ponúknuť pre každého turistu. Pre športovo aktívnych je tu možnosť využiť vodné atrakcie, gurmáni môžu ochutnať pravú Katalánsku kuchyňu v nespočetných reštauráciách a nadšenci histórie si prídu na svoje v starej časti mesta, situovanej okolo kostola Santa María.
Ak zatúžite po prechádzke, môžete sa prejsť po promenáde až k majáku. Calella je od letiska vzdialená 55 km/93 min.

Lloret de Mar Lloret de Mar

Lloret de Mar sa vyznačuje vysokými skalnatými útesmi, širokými plážami a krásnymi zátokami, ktoré sú vhodné na potápanie. Je jednou z najväčších turistických centier v Katalánsku, ktoré je ocenené modrou vlajkou za čistotu mora a pláží.
Lloret de Mar je vhodný na aktívnu dovolenku a aj pre dovolenku s deťmi. Poskytuje nielen bohatý nočný život, nespočetné množstvo barov a reštaurácií, či rôzne vodné športy, ale aj vodný park a atrakcie určené hlavne pre deti. Lloret de Mar je situovaný 41 km/35min. od letiska v Girone.

Malgrat de Mar Malgrat de Mar

Kedysi malá rybárska dedinka, dnes obľúbené letovisko na Costa del Maresme, je od letiska vzdialené 45 km/86 min. Mestečko s približne 16 000 obyvateľmi má dve časti, starú a novú. Zatiaľ čo v tej starej žijú domáci obyvatelia, nová je charakteristická hotelovými komplexmi a turistami. Malgrat de Mar, ocenený modrou vlajkou za čistotu mora a pláží, je vďaka pokojnejšej atmosfére určený hlavne pre rodiny s deťmi. Ponúka skutočný relax, či už na pláži alebo pri prechádzkach mestečkom.

Santa Susanna Santa Susanna

Santa Susanna je menšie, ale zato obľúbené letovisko, spojené s promenádou s Malgratom de Mar a vzdialené od letiska 46 km/ 85 min. Tak ako aj Malgrat de Mar aj Santa Susanna sa nachádza v oblasti Costa Marasme. Má dve časti, tá novšia pozostáva z hotelových komplexov pri pláži a tá staršia je tvorená pôvodným mestom, ďalej od pláže.
Vďaka krásnym, čistým, dlhým plážam s hrubším pieskom, kultúrnemu životu a bohatému nočnému životu je Santa Susanna vhodná najmä pre aktívnu dovolenku.

Tossa De Mar Tossa De Mar

„Perla Costa Bravy“ je vzdialená od letiska 43 km/ 73 min. Dôkazom bohatej histórie je stredoveký hrad a pevnosť. Letovisko má okolo 5 000 obyvateľov a je považované za najmalebnejšie katalánske mestečko.
Tossa je kultúrnym centrom oblasti, ktorá ponúka historické pamiatky, zaujímavé okolie a priezračne čisté pláže ocenené modrou vlajkou. Keďže nemá taký bohatý nočný život ako ostatné letoviská na pobreží, je ideálnym miestom pre pokojnú dovolenku, ktorú si môžete spríjemniť romantickými prechádzkami v uličkách mesta alebo relaxom na pláži.

Nájdite nás na Facebook-u

Vyhľadávanie zájazdov

Nájdite dovolenku presne podľa Vašich predstáv! Každý deň aktualizujeme zájazdy a ich ceny od viac ako 30 CK.

Začnite vyhľadávanie kliknutím na tlačitko "Vyhľadať zájazd"!Pre full-textové vyhľadávanie môžete použiť nasledujúci formulár:

Prečo solartour.sk?

 • 23-ročná tradícia CK 
  Už 23. sezónu Vám pomáhame s výberom dovolenky z širokej ponuky našich zájazdov, ale aj zájazdov našich partnerov.
 • Vždy aktuálna ponuka
  okrem našich produktov nájdete na stránke aj aktuálnu ponuku zájazdov našich partnerov
 • Výborná cena
  ceny zájazdov od našich partnerov žiadnym spôsobom nenavyšujeme a uplatňujeme všetky aktuálne platné zľavy
 • Úspora času
  zájazdy viacerých CK si môžete porovnať na jednom mieste
 • Široká ponuka
  pravidelne aktualizujeme ponuky od našich viac ako 30 partnerských CK
 • Zľavy za skorý nákup až do výšky 25%

Akciové ponuky

Chcete od nás dostávať novinky a LAST MINUTE ponuky mailom? ZAREGISTRUJTE SA!

 

Novinky

10.12.2015
FIRST MINUTE 2016 už v predaji. Obľúbené španielske destinácie s odletmi z Bratislavy. Rôzne termíny (apríl-sept), rôzne dĺžky pobytov (7/10/11 nocí), rôzne typy stravovania, či kategórie hotelov. Postupne spracovávame dáta od našich partnerov a v januári spúšťame komplet novú stránku!

Kontakt

otváracie hodiny:
pondelok - piatok
9:00-11:30   12:30-17:00

telefón:
043 4135 663 - klienti
0917 178 544 - klienti
043 4223 820 - predajcovia
0917 178 545 - predajcovia

prevádzka:
SOLARTOUR, s.r.o.
Vajanského nám. 3 (OC FIX)
036 01 Martin
Slovenská republika

sídlo:
SOLARTOUR, s.r.o.
Puškinova 4617/4
036 01 Martin
Slovenská republika

solartour@solartour.sk

1€ =Kurzový lístok
USD
USD
Spojené štáty americké
1.2255
BGN
BGN
Bulharsko
1.9558
CZK
CZK
Česká republika
25.433
GBP
GBP
Veľká británia
0.88365
HUF
HUF
Maďarsko
309.20
PLN
PLN
Poľsko
4.1716
RON
RON
Rumunsko
4.6594
CHF
CHF
Švajčiarsko
1.1758
HRK
HRK
Chorvátsko
7.4352
TRY
TRY
Turecko
4.6557

Spolupracujeme

Afrodita Aquamarin
Azur Reizen Bubo
Eso Fifo
Firo tour Globtour
Happy travel Hydrotour
Intermedial Jazzwelt
Kartago Lipa
Pegas Satur
Solvex Turancar
Veva travel
 
Všetky CK s ktorými spolupracujeme sú preve- rené a riadne poistené proti úpadku.