Solartour

Výsledky vyhľadávania

Citybreaks Citybreaks Taliansko Taliansko

Ubytovanie:

Citybreaks predstavujú zájazdy do hlavných európskych miest počas celého roka. Pozostávajú z leteckej dopravy, ubytovania v hoteli, vybranej formy stravovania, transferu z letiska do mesta a poistenia insolventnosti. Letecká doprava je realizovaná na pravidelných linkách a v cene je zahrnutá už aj s príručná batožina. Hotely sa nachádzajú priamo v centre mesta (nie na perifériách) a ubytovanie je možné na tri alebo štyri noci. Vďaka našim dovolenkovým balíčkom Citybreaks už nebude Váš výlet obmedzený konkrétnym programom, ktorého ste sa museli držať. Program Vášho zájazdu záleží len a len na Vás, nemáte obmedzený čas na prehliadku a nemusíte sa držať veľkej skupiny či sprievodcu. Odteraz máte možnosť isť tam kam Vás nohy zavedú a ostať tam, kde Vaše srdce poskočí radosťou. Inšpirovať sa môžete naším itinerárom a na cestu Vám pribalíme malý darček, vreckového sprievodcu. My Vám zabezpečíme zájazd a Vy si zabezpečíte neopakovateľné chvíle a nezabudnuteľné zážitky. Spoznajte nádherné mestá, malebné zákutia a úžasné turistické atrakcie podľa Vašich predstáv!


Benátky Benátky

Kto by už len nepoznal Benátky, mesto, ktoré je popretkávané kanálmi a v jeho vodách sú doménou čierne lodičky zvané gondoly. Čarovné mesto je skutočnou rozprávkou.
Benátky sú hlavným mesto severotalianskeho regiónu Benátsko. Leží v močaristej lagúne, v severnej časti Jadranského mora. Rozloha je 414,57 km² a počet obyvateľov sa pohybuje okolo 270 660. Dejiny Benátok siahajú do 5 st. kedy sa na neobývaný ostrov nasťahovali osadníci z blízkych osád aby ušli pred nájazdmi barbarov. V 8. st. sa všetky osady zjednotili do jedného mesta a vládcom ľudu sa stál dóža. Mesto je naozaj krásne a nezvyčajné, dôkazom toho sú vysoké počty turistov v každom ročnom období, ulice Benátok nie sú nikdy prázdne. Symbolom sú nielen gondoly, ale aj nádherné námestie San Marco, ktorého dominantou je zvonica či Dóžov palác. A samozrejme či už je obdobie karnevalu alebo nie, nechýbajú stánky a obchodíky ponúkajúce škrabošky rôznych farieb,tvarov a veľkostí. Jednoducho Benátky sú unikátnym unikátom.

Miláno Miláno

Hlavné mesto Lombardie, si zamiluje snáď každý. Zatiaľ, čo ženy sa budú vyžívať v nakupovaní, muži sa vydajú smerom na futbalový štadión San Sire, kde si môžu pozrieť futbalový zápas AC Milána. No a mesto, ktoré je bohaté aj na historické pamiatky a múzeá, si obľúbia aj milovníci umenia. Móda, pamiatky, múzeá, historické uličky, opera, futbal, výborná kuchyňa, toto všetko sa skrýva v nádhernom meste Miláno, ktoré patrí medzi najbohatšie mestá v EÚ.

Rím Rím

Večné mesto, o ktorom sme sa učili už ako malí školáci v základných školách, je hlavným mestom Talianska a regiónu Lazio. Mesto, kde vedú všetky cesty je zdobené nádhernými pamiatkami a v jeho uliciach máte možnosť obdivovať umeleckú tvorbu Rafaella, Michelangela, Berniniho a mnohých iných významných umelcov. Mesto, kde môžete ešte stále cítiť majestátnosť a pompéznosť silných panovníkov vďaka mnoho početným pamiatkam, sa pýši aj prívlastkom romantického mesta, ktoré je popretkávané drahými obchodmi, modernými budovami, kaviarňami, reštauráciami a ubytovacími zariadeniami.

Nájdite nás na Facebook-u

Vyhľadávanie zájazdov

Nájdite dovolenku presne podľa Vašich predstáv! Každý deň aktualizujeme zájazdy a ich ceny od viac ako 30 CK.

Začnite vyhľadávanie kliknutím na tlačitko "Vyhľadať zájazd"!Pre full-textové vyhľadávanie môžete použiť nasledujúci formulár:

Prečo solartour.sk?

 • 23-ročná tradícia CK 
  Už 23. sezónu Vám pomáhame s výberom dovolenky z širokej ponuky našich zájazdov, ale aj zájazdov našich partnerov.
 • Vždy aktuálna ponuka
  okrem našich produktov nájdete na stránke aj aktuálnu ponuku zájazdov našich partnerov
 • Výborná cena
  ceny zájazdov od našich partnerov žiadnym spôsobom nenavyšujeme a uplatňujeme všetky aktuálne platné zľavy
 • Úspora času
  zájazdy viacerých CK si môžete porovnať na jednom mieste
 • Široká ponuka
  pravidelne aktualizujeme ponuky od našich viac ako 30 partnerských CK
 • Zľavy za skorý nákup až do výšky 25%

Akciové ponuky

Chcete od nás dostávať novinky a LAST MINUTE ponuky mailom? ZAREGISTRUJTE SA!

 

Novinky

10.12.2015
FIRST MINUTE 2016 už v predaji. Obľúbené španielske destinácie s odletmi z Bratislavy. Rôzne termíny (apríl-sept), rôzne dĺžky pobytov (7/10/11 nocí), rôzne typy stravovania, či kategórie hotelov. Postupne spracovávame dáta od našich partnerov a v januári spúšťame komplet novú stránku!

Kontakt

otváracie hodiny:
pondelok - piatok
9:00-11:30   12:30-17:00

telefón:
043 4135 663 - klienti
0917 178 544 - klienti
043 4223 820 - predajcovia
0917 178 545 - predajcovia

prevádzka:
SOLARTOUR, s.r.o.
Vajanského nám. 3 (OC FIX)
036 01 Martin
Slovenská republika

sídlo:
SOLARTOUR, s.r.o.
Puškinova 4617/4
036 01 Martin
Slovenská republika

solartour@solartour.sk

1€ =Kurzový lístok
USD
USD
Spojené štáty americké
1.2255
BGN
BGN
Bulharsko
1.9558
CZK
CZK
Česká republika
25.433
GBP
GBP
Veľká británia
0.88365
HUF
HUF
Maďarsko
309.20
PLN
PLN
Poľsko
4.1716
RON
RON
Rumunsko
4.6594
CHF
CHF
Švajčiarsko
1.1758
HRK
HRK
Chorvátsko
7.4352
TRY
TRY
Turecko
4.6557

Spolupracujeme

Afrodita Aquamarin
Azur Reizen Bubo
Eso Fifo
Firo tour Globtour
Happy travel Hydrotour
Intermedial Jazzwelt
Kartago Lipa
Pegas Satur
Solvex Turancar
Veva travel
 
Všetky CK s ktorými spolupracujeme sú preve- rené a riadne poistené proti úpadku.