Solartour

Výsledky vyhľadávania

Mykonos Mykonos Grécko Grécko

Ubytovanie:

Mykonos patrí do súostrovia Kyklády a nech si pomys­líte na čokoľvek, čo na dovolenke potrebujete, tento malý kúsok zeme to určite má: kilometre bielych pies­kových pláží (aj pre naturistov), nespočetné množstvo barov (aj gay­friendly), reštaurácií, nádherný prístav s luxusnými jachtami i tradičnými rybárskymi loďka­mi, úzke kamenné uličky, v ktorých každý roh má svoj príbeh. Domy, ktoré sa dotýkajú jeden druhého v do­konalej harmónii, galérie, módne obchody, značkové butiky, veterné mlyny, kostoly a kostolíky. Jedinečná architektúra bez výškových domov a k tomu história stará sedemtisíc rokov. Za zmienku stoja pelikány – sú symbolom či akýmsi maskotom ostrova. A osobitú pozornosť si na mykonose zaslúžia noci – všade svetlá reflektorov, mesto i časť pobrežia sa menia na jeden veľký bar. Ostrov je malý, lokálna autobusová doprava perfektne zorganizovaná, možnosti prenájmu áut širo­ké – každý deň môžete byť na inej pláži.

Pobrežie má cca 80 km, prevažne sú to pláže s jem­ným svetlým pieskom, niekde premiešané s okrúhlymi kamienkami. Pláže na severe sú kľudnejšie, vhodné aj na surfovanie ­ Ftelia, Kalafati. na juhozápade Agios Io­annis, Ormos, Psarou, Agios stefanos či Plati yialos sú vhodné ako pre páry tak i pre rodiny. neprehliadnuteľné sú Paradise a super Paradise – menšie prímorské mesteč­ká, plné nočnej i dennej zábavy. Let z Viedne na Mykonos trvá približne 2 hodiny 20 minút.


Agios Ioannis Agios Ioannis

Agios Ioannis sa nachádza na západnom pobreží ostrova Mykonos a pre milovníkov menšieho ruchu ponúka pokojnejšiu pláž.

Mykonos Mykonos

Mykonos je hlavné a najväčšie mesto obľúbeného gréckeho ostrova Mykonos, ktorý sa nachádza v súostroví Kyklady v Egejskom mori. Mesto Mykonos leží na západnom pobreží ostrova a je jednou z najobľúbenejších gréckych destinácií. Predovšetkým vďaka rušnému nočnému životu, ktorý patrí medzi najvyhlásenejší v Európe. Svojim návštevníkom mesto Mykonos ponúka množstvo barov, klubov, reštaurácií, butikov, obchodíkov, diskoték, internetových kaviarní, ale aj architektonických pamiatok. Za najkrajšie pláže ostrova Mykonos sú považované piesočnaté pláže Paradise a Super Paradise, ktoré sú vhodné nielen na opaľovanie a kúpanie, ale ponúkajú aj množstvo športových aktivít. Po zotmení sa potom premieňajú na obrovské plážové párty. Pre milovníkov menšieho ruchu sa ponúkajú pokojnejšie pláže letovísk Agios Stefanos a Agios Ioannis na západnom pobreží.

Plati Yalos Plati Yalos

Grécke letovisko ostrova Mykonos - Plati Yialos - je jedno z prvých turistických letovísk na južnej strane ostrova. Dovolenka v Plati Yialos znamená pobyt na rušnom mieste s mnohými hotelmi, reštauráciami, plážovými barmi a centrami vodných športov. Z najnavštevovanejšej pláže ostrova Mykonos, ktorou je Plati Yialos, sa na malých člnoch či lodiach dostanete na okolité pláže Paranga, Paradise, Argari, Elia a Super Paradise. S mestom Mykonos je pravidelné autobusové spojenie až do neskorých nočných hodín. Transfer z letiska trvá asi 15 minút.

Psarou Psarou

Malé turistické stredisko Psarou sa nachádza cca 5 km od hlavného mesta ostrova Mykonos. V letovisku Psarou je dostatok ubytovacích zariadení, rada taverien a reštaurácií, barov a klubov, ktoré navštevujú i celebrity. Pláž v Psarou je úzka, ale dlhá, s jemným pieskom, v letnej sezóne dosť navštevovaná. Na príjemnej pláži Psarou môžete polihovať pod slnečníkmi, alebo aktívnejšie využiť ponuky tamojších vodných športov. V blízkosti pobrežia sú potopené vraky, ktoré si skúsení milovníci potápania môžu prehliadnuť, tak ako aj podmorské jaskyne. Krajina a okolie letoviska Psarou je vhodné k peším precházkam, môžete tiež vyraziť do blízkeho hlavného mesta Mykonos (Chora), alebo sa na vypožičanom aute vydať na poznávanie ďalších krás ostrova.

Nájdite nás na Facebook-u

Vyhľadávanie zájazdov

Nájdite dovolenku presne podľa Vašich predstáv! Každý deň aktualizujeme zájazdy a ich ceny od viac ako 30 CK.

Začnite vyhľadávanie kliknutím na tlačitko "Vyhľadať zájazd"!Pre full-textové vyhľadávanie môžete použiť nasledujúci formulár:

Prečo solartour.sk?

 • 23-ročná tradícia CK 
  Už 23. sezónu Vám pomáhame s výberom dovolenky z širokej ponuky našich zájazdov, ale aj zájazdov našich partnerov.
 • Vždy aktuálna ponuka
  okrem našich produktov nájdete na stránke aj aktuálnu ponuku zájazdov našich partnerov
 • Výborná cena
  ceny zájazdov od našich partnerov žiadnym spôsobom nenavyšujeme a uplatňujeme všetky aktuálne platné zľavy
 • Úspora času
  zájazdy viacerých CK si môžete porovnať na jednom mieste
 • Široká ponuka
  pravidelne aktualizujeme ponuky od našich viac ako 30 partnerských CK
 • Zľavy za skorý nákup až do výšky 25%

Akciové ponuky

Chcete od nás dostávať novinky a LAST MINUTE ponuky mailom? ZAREGISTRUJTE SA!

 

Novinky

10.12.2015
FIRST MINUTE 2016 už v predaji. Obľúbené španielske destinácie s odletmi z Bratislavy. Rôzne termíny (apríl-sept), rôzne dĺžky pobytov (7/10/11 nocí), rôzne typy stravovania, či kategórie hotelov. Postupne spracovávame dáta od našich partnerov a v januári spúšťame komplet novú stránku!

Kontakt

otváracie hodiny:
pondelok - piatok
9:00-11:30   12:30-17:00

telefón:
043 4135 663 - klienti
0917 178 544 - klienti
043 4223 820 - predajcovia
0917 178 545 - predajcovia

prevádzka:
SOLARTOUR, s.r.o.
Vajanského nám. 3 (OC FIX)
036 01 Martin
Slovenská republika

sídlo:
SOLARTOUR, s.r.o.
Puškinova 4617/4
036 01 Martin
Slovenská republika

solartour@solartour.sk

1€ =Kurzový lístok
USD
USD
Spojené štáty americké
1.2255
BGN
BGN
Bulharsko
1.9558
CZK
CZK
Česká republika
25.433
GBP
GBP
Veľká británia
0.88365
HUF
HUF
Maďarsko
309.20
PLN
PLN
Poľsko
4.1716
RON
RON
Rumunsko
4.6594
CHF
CHF
Švajčiarsko
1.1758
HRK
HRK
Chorvátsko
7.4352
TRY
TRY
Turecko
4.6557

Spolupracujeme

Afrodita Aquamarin
Azur Reizen Bubo
Eso Fifo
Firo tour Globtour
Happy travel Hydrotour
Intermedial Jazzwelt
Kartago Lipa
Pegas Satur
Solvex Turancar
Veva travel
 
Všetky CK s ktorými spolupracujeme sú preve- rené a riadne poistené proti úpadku.